Tekstilės edukacijos

Mokymai

Galime pravesti tekstilės edukaciją lauke šiltu sezonu jūsų šventėje: mūsų įranga, medžiagos, iš jūsų reikalinga elektra, palapinė kaip minimum 3x3 (m), stalai, kėdės. Jūsų šventės lankytojai gali tikėtis su mūsų pagalba pasigaminti pirkinių maišelį arba dovanų krepšelį, taip pat turės galimybę pabandyti austi kilnojamomis staklėmis kilimėlius iš dėvėto audinio perdažyto augaliniais dažais.

Vaikų grupėms:
Nuo 5 eur/vaikui + kuro sąnaudos.
Grupę sudaro iki 10 vaikų.

Vedame tekstilės edukacijas jūsų teritorijoje. Rodome bandymą, sprendžiame testą apie daiktų priežiūrą, rodome daiktų iš antrinės žaliavos pavyzdžius, susisiekime ir aptarsime jūsų galimybes ir ko jūs galėtumėt tikėtis.

Suaugusiųjų grupėms:
Nuo 10 eur/asmeniui + kuro sąnaudos.
Grupę sudaro 10-15 asmenų.

Tekstilės edukacijos mūsų teritorijoje: gali būti 1 dienos, gali būti kelių dienų (su nakvyne). Visais atvejais: teorija + praktika. Prisitaikome pagal moksleivių amžių. 1 dienos edukacija trunka iki 5 val.

Socialinio verslo edukacijos

Socialinio verslo edukacijas atvežame į jūsų teritoriją, jūsų bendruomenę. Tikslas, kad daugiau jūsų bendruomenės narių ar jūsų NVO atstovų susidomėtų galimybe gyventi tvariau, daryti poveikį ir generuoti pajamas.

Nuo 600 eur + kuro sąnaudos.
Grupę sudaro 10-15 asmenų.
Trukmė: nuo 2 val.
Galima derinti su tekstilės edukacija.

Susidomėjote mūsų teikiamais mokymais?

Kita socialinė veikla

Bendruomenės būrimas. Jaunimo pilietiškumo ugdymas.

Pagalba krizių atvejais.

Bendrystės skatinimas: kas antrą mėnesį vykstantys teminiai NVO pietūs Mažeikiuose. Lietuviškųjų tradicijų puoselėjimas.

Šventiniai rėmėjo UAB Justepa krepšeliai šeimoms.

Savanorių motyvaciniai pokalbiai, dalyvavimas įvairiuose aptarimuose, konferencijose, individualiose konsultacijose.