Mūsų vizija – gamta be tekstilinių atliekų

Mes dvi - tai dvi organizacijos - VŠĮ Būk su manimi ir VŠĮ Dirbinyčia, kurios įkūrėme Dirbtuvių namus, kur gimsta nauji gaminiai iš antrinių žaliavų. Mūsų vizija – gamta be tekstilinių atliekų. Vystydamos socialinį verslą, stengiamės, kad kuo mažiau tekstilės gaminių (drabužių, batų, odinės galanterijos, namų tekstilės, aksesuarų) patektų į bendruosius konteinerius. Mes abi vienijame 25 įvairaus amžiaus bendraminčius-savanorius, kurie padeda mums grįžti atgal prie mūsų senelių ir prosenelių šaknų, kai kiekvienas turimas daiktas netinkamas naudojimui, pritaikomas kasdienybėje kitu pavidalu (prijuoste, pirkinių maišeliu, dovanų maišeliu, pašluoste, kilimėliu ir t.t.)

Mūsų pasiekimai

2021 m. gavome ESFA finansavimą ir įsigijome techniką, kurios dėka galime daiktus ne tik persiūti, suausti, bet ir atnaujinti, sutvarkyti (susiūti siūles, įsiūti sagas, atsiūlėti ir pan.).

2021 m. baigėme NVO akademiją, socialinį verslą.

Nuo 2022 m. esame Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijos tinklo nariai.

2023 m. baigėme Poveikio akademiją ir laimėjome III vietą ILAW/LEXTAL teisinių konsultacijų paketą.

2023 m. gavome finansavimą iš Belgijos fondo: King Baudouin Foundation. Šio finansavimo dėka įsigijome mobilią įrangą darbui su naudota tekstile.

2023 m. tapome Lietuvos socialinio verslo asociacijos nariais.

2024 m. vasario 12 - 14 d. dalyvavome Positive OIC su iššūkiu Šiaurės Lietuvos žalioji logistika. Mūsų pateiktas iššūkis turi skaitmeninį sprendimą