Užsakymams už 30 eur ir daugiau - nemokamas pristatymas Lietuvoje

Tekstilės dirbinių parduotuvė

Gaminiai iš antrinės žaliavos – namų tekstilės, drabužių, vaško likučių, žaislų, padangų ir pan.

Kodėl verta įsigyti mūsų gaminius?

Jie yra tvarūs, tvirti, tvarkingi, švarūs. Daiktai prieš pavirsdami kitu gaminiu yra termiškai apdorojami kelis kartus. Tekstilė skalbiama ir džiovinama prieš persiuvimą. Naujas gaminys vėl skalbiamas ir džiovinamas, jei reikia ir lyginamas arba garinamas, prieš atiduodant klientui. Kieti daiktai kurie naudojami perdirbimui yra nušveičiami ir nuplaunami su ekologiškais plovikliais ir valikliais, kad nesukeltų alergijos. Kadangi visi mūsų gaminiai gimę iš antrinių žaliavų, retai pasitaiko, kad galima gauti kelis vienodus. Elektroninėje parduotuvėje sukeliami gaminiai ir jų pavyzdžiai. Pavyzdžiai – tai daiktai gaminami pagal individualius užsakymus: čiužinio apsaugos, pagalvės, didelio dydžio kojinės, sėdmaišiai ir t.t. Pagal individualius užsakymus siuvame ir prijuostes, kai jas reikia pritaikyti vaikui, keliems šeimos nariams arba tiesiog nestandartiniam dydžiui XL+ . Šiuo atveju mus reikalingi tam tikri išmatavimai: apimtis per krūtinę, klubus, taip pat ūgis. Jei norima skarelės, kaip priedo, reikalinga galvos apimtis. Užsisakius gaminius, juos galima atsiimti mūsų Logistikos centre, adresu Stoties g. 14, Mažeikiai, arba galima atsiųsti paštomatu, jūsų nurodytu adresu.

Priimame individualius užsakymus

Reikia pateikti norimos pagalvės išmatavimus: ilgį ir plotį. Taip pat svarbu, ar pagalvė skirta miegui, ar tiesiog dekoratyvinė pagalvė atramai. Dekoratyvinėms pagalvėms apvilkimas siuvamas iš džinso.

Pagalvių miegui kaina nuo 9 eur./1 vnt. Dekoratyvinių pagalvių kaina nuo 5,50 eur./1 vnt.

Pagalvės

Jie gali būti skirti įvairiam amžiui ir pritaikyti pagal poreikį: laisvalaikiui, terasai (galima prisiūti rankeną pakabinimui), sėdėjimui prie rašomojo stalo (tokiu atveju reikia nurodyti stalo aukštį). Visos kitos smulkmenos derinamos asmeniškai.

Sėdmaišių kaina nuo 49 eur./1 vnt.

Sėdmaišiai

Iš popieriaus skiaučių pjaustom įvairaus dydžiaus dėžutes, atvirutes, skirtukus ir pan. Siunčiame didesnį kiekį, minimum 20 vnt.

Kainos nuo 1,45 eur.

Gaminiai iš antrinio popieriaus

Iš senų žurnalinių albumų, knygų gaminame vokelius pinigams, arba dovanų kortelėms. Siuvame/klijuojame. Siunčiame didesnį kiekį, minimum 20 vnt.

Vokų kainos nuo 1,75 eur.

Vokeliai pinigams, dovanų kortelėms

Sukarpyti įvairių dydžių valymo skuduriukai be sagų, užtrauktukų, aštrių siūlių ir pan. Nesiunčiame. Galima atsiimti Logistikos centre, didesnį kiekį (virš 50 kg) galime atvežti.

Minimalus kiekis 5 kg. Kaina 2,35 eur.

Valymo skuduriukai

Susidomėjote individualiu gaminiu?

crushed assorted beverage cans lot
crushed assorted beverage cans lot