Sezono pabaigtuvės

Pietūs su NVO tikslas - supažindinti kuo daugiau skirtingų organizacijų, kurios galėtų rasti draugų, partnerių, bendraminčių. Norime pritraukti ne tik skirtingas NVO, bet ir tas organizacijas, ir įmones, kurios nesibodi nevyriausybininkų draugijos ir palankiai žiūri į jų darbus.

6/21/20241 min skaitymo

   Savo ypatingų pietų sezoną užbaigėme su charizmatiška mergina iš Latvijos ir pozityviomis nuotaikomis. Stipri asmenybė su daug gabumų kažkada apsigyvenusi Latvijoje dėl meilės, šiandien svečiuojasi mūsų Dirbtuvių namuose ir pasakoja ne tik apie studijas, pasirinkimus, pomėgius, bet ir apie darbus. Susipažinkite: tai Raminta Žilinskaitė - profesionali vertėja, kinologė ir trenerė, šiuo metu dirbanti kaimo bibliotekoje Latvijoje. Pokalbio temos rutuliojosi pačios: nuo LV ir LT įstatymų skirtumų iki agility varžybų; ir, žinoma, iki žaviųjų Papiljonų veislės šuniukų. Konstatuoti, kad šios temos visai ne pakeliui, būtų drąstiška, nes į popietę susirinko savo srities profesionalai iš: VšĮ Žmogiškųjų išteklių plėtros ir stebėsenos plėtros biuro, M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo Šiaulių atstovybės, Sidabrinės linijos, asociacijos Finansiniai akcentai, UADBB Drausma, ir mūsų dvi organizacijos. Savo srities asai pasinaudojo galimybe ne tik susipažinti, bet ir pasikviesti vieni kitus į svečius.
   Šuniukų (mažųjų) trenerę Ramintą Žilinskaitę galima rasti FB: ne tik pasigrožėti jos pasiekimais, bet ir užsirašyti į treniruotę Lietuvoje. Raminta išdavė paslaptį, kad ši veikla jai teikia daug džiaugsmo ir su malonumu atvažiuotų dėl klientų į gimtinę.

    Mūsų pietumis pasirūpino, bendruomenė Po klevu. Sezono užbaigtuvės dalinai finansuotos iš NVO projekto ,,Žmogui reikia bendrystės 3 "

Moterys valdo pasaulį: nuo galimybių iki laimės akimirkų