,,Sausas" susitikimas

Statistinių faktų analizė. Nieko įdomaus, bet...

6/12/20241 min skaitymo

   Sausa situacijos analizė - taip būtų galima pavadinti dalykinį susitikimą Telšiuose su NVO informacijos ir paramos centru. Susitikimas svarbus tuo, kad gauni žinių apie situaciją ne tik regione, bet ir apie savo miesto - šiuo atveju, Mažeikių - progresą arba regresą.
   Keistas jausmas ištinka, kad Mažeikių savivaldybė nežino, kiek NVO yra mūsų mieste. Labai keista. Kaip matote, ties Mažeikių miestu parašytos dvi raidės, kurios reiškia, jog centrui Nepateikė Duomenų. Keista, nes mes ten vietoj sėdėdamos veikiančių NVO Mažeikiuose suskaičiavom: 10 VšĮ ir asociacijų ir dar 12 bendruomeninių organizacijų, - be jokių problemų. Kitoje foto, pastebėsite raudonus skaičiukus, kurie reiškia tą patį - nepateikė duomenų. Nu kas per kosmosas tuose regionuose, kuo toliau nuo Vilniaus, tuo sunkiau pakilnoti rašiklius, už kurių kilnojimą valstybė moka algą.
    Mums tikrai ne naujiena, kad rašiklio pakėlimas prilyginamas toniniam akmens kėlimui viena ranka, bet vis norisi tikėtis pamatyti kitokią situaciją. Deja.. Lengviau reikalauti iš tų pačių NVO visokių perteklinių dokumentų, nei pateikti reikalingus duomenis. Tuo viskas ir pasakyta.