Močiutė - kertinis šeimos akmuo

NIekada nepamirškite savo šaknų ir laikas nuo laiko pasižiūrėkite į veidrodį. Visa tai, kas jumyse, yra gauta su meile iš jūsų tėvų ir senelių, nes jie viską jums davė su meile

5/10/20241 min skaitymo

Tėvai patys fainiausi, bet vaikams patys mieliausi yra jų seneliai: košelė pati skaniausias, uogos saldžiausios, pasakos įdomiausios, močiutės blynai kaip VIP restorane, aptarnavimas pas senelius kaip 5 žvaigždučių viešbutyje ir daug kitų aukštos klasės dalykėlių. Žodžiu - vaikų seneliai turi aukštos klasės "viešbutukus", kuriuose jų patys fainiausi anūkai leidžia laisvalaikį. Och, kiek gerų istorijų būtų galima papasakoti apie senelių ,,viešbutukus"... Kažkaip jau nei dirbti nesinorėtų, nei mokytis, o tiesiu taikymu pailsėti pas vaikų senelius..

Mūsų savanorių dalį taip pat sudaro auksinių rankų močiutės, kurios nuolat sukasi mūsų darbuose. Jos ir mus taip lepina, kaip savo anūkus.. Nuostabūs pokalbiai, patarimai, skanūs pietūs, namų vaistažolių mišinių receptai, augalininkystės ypatumai ir t.t. Kartais imame abejoti, ar mes tikrai sudedame visus prieskonius ruošdamos maistą, kaip mums pasakoja mūsų savanorės - močiutės, nes visvien rezultatas skanesnis jų puode. Tikriausiai, prideda slapto ingridiento - daug meilės ir rūpesčio, nuoširdaus rūpesčio. Ach, tos mūsų damos!

Tikroji Mamų diena buvo gegužės pirmąjį sekmadienį. O gegužės 10 d, penktadienio popietę visus, nebijančius pavasarinio vėjelio mūsų bendruomenė BO Po klevu sukvietė į pasibuvimą gryname ore su muzikantu Ričardu. Kiekvienas atėjęs į popietę, mamiškai buvo apkabintas, asmeniškai pasveikintas. - O ko daugiau mums ir reikia visiems, išskyrus nuoširdaus rūpesčio. Mūsų bendruomenės pirminikės Birutės skanūs pietūs palepino vyresniosios kartos damas. Skalsus dūmelis ir kvapnūs pietūs viliojo ne vieną prieplaukos svetį, tačiau ši popietė buvo tik bendruomenės šeimai.. Popietės damos turėjo galimybę pasipaveiksluoti įvairiose mūsų bendruomenės prieigose ir truputį pajusti atpūtį.