Dviguba diena

Straipsnio aprašymas

5/27/20241 min skaitymo

Tai, kas mums Dirbtuvių namuose kasdieniška ir įprasta, kitiems sunkiai suvokiama. Ne viskas yra taip paprasta, kaip atrodo.
Nekabo daiktai ant pakabų, neguli jie lentynose. Keistai atrodė mūsų svečiams pasakojimas, kad viskas, kas atsiduria Atiduotuvėje, gabenama maišuose. Na, tai visai normalu mums. Bet žmogui, kuris buityje turi daiktus spintų lentynose ar drabužius ant pakabų, niekaip neaišku, kodėl mūsų palociuose jie guli ne taip, kaip priklauso. Tokia mūsų tvarka, nes taip neužima daug vietos ir paprasta pasikrauti.
Rūšiavimas buvo aktuali ir įdomi tema, tačiau vien apmokymas užima 3 dienas. Ne viskas taip paprasta. Ir tai stovimas 5 valandų darbas.
Todėl pas mus atvykusioms damoms prisimatuoti savanorystės klumpeles, pasiūlėme spalvų ,,žaidimą" : suruošiuoti tentų atraižas pagal spalvas. Darbas sėdomis, kad saugiai jaustųsi pavargę sąnariai. Prie dviejų svečiuosna užsukusiųjų, prisijungė mūsų savanorės, kurios turi ką papasakoti. Taip joms besišnekučiuojant nerūšuotos atraižos labai greitai ,,ištirpo". O savo darbus damos pabaigė su arbatos puodeliu, kaip ir įprasta pavaišinti svečius.